ucbasaktarim.com: Tarım Makinaları

Üçmebdeak Kültür, ekincilik makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri sinein ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine yarar olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Yaraşıklı cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde besin üretimi, giyecek ve barınma düzlemını katkısızlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel ekincilik halletmeye mebdeladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok küçümencik bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını katlayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan dileme ve ekincilik bölümünün gitgide çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuşdolaşma. Teknoloji ile alay malay vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri gibi ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa farklılıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hassaten sadece ekincilik bölümü değil, ülkenin ihracat hacmi de gitgide artmaktadır.

Üçmebdeak Kültür , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve faziletli üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en dobra hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile canlı ve bileklü kişioğlu deposuna ehil olan Üçmebdeak Kültür, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak kıymetiharbiye sağlayan Üçmebdeak Kültür; ağır Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını daimî yükseltmektedir. Baki gelişim ve sıfır yanlış üretim sistemi, Üçmebdeak Kültür ürünlerinin hem mekân süresince hem de mekân haricinde güvenilerek kullanılmasının mebdelıca nedenidir. Üçmebdeak Kültür, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçmebdeak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin yarar ve muvazeneli bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi yerinde ve akıllıca bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile abes gübre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve bitek bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde elan azca efor harcama ederek çok elan katkısızlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın abes olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası yardımıyla çok elan katkısızlıklı lakırtıır ve toprağınızdan elan bir küme ürün ve sebzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması sinein kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan bitek bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en heybetli ihtiyaçları olan besin maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan bitek özetlar elde edebilirsiniz.

Üçmebdeak Kültür olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi döşeme seviyesinden taşımak ve muntazır bir damperli kamyona ya da kemiksiz bir trap kazısına teslim etmek sinein yaygın olarak kullanılır. Art yükleyici ile alay malay bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. Art yükleyiciler ekseriyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi döşeme seviyesinden taşımak sinein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap kazısı gibi alanlara teslim etmek sinein tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çızevcelabilir bir rabıtalantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değanlayıştirilebilir ve birşunca cetşmanla da enliletilebilir. Temel deşenler ekseriyetle hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da eylem ettirilir. Teleskopik yükçülara bakılırsa oranla sakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri de ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler sinein tercih edilebilecek birşunca üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem yükselmek hem de kalite olarak yarar katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Kültür makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden Üçmebdeak Kültür’ın ense yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek fen sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin tahsil ve balyalama anlayışlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu dokumalması anlayışlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçmebdeak Kültür olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Olta karma makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik sırasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği hengâm hayvanın sütü ve etinden semere kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslemelik sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün gıdaları sessiz seferde alabilir ve elan dobra beslenebilir. Olta karmanın dokumalması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek elan dobra beslenmesine böylece elan bir küme semere almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile alay malay Olta Karma Makinaları da Üçmebdeak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmebdeak Kültür olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu gibi en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (Standart) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi dokuması verimli ve bitek bir zirai üretim sinein heybetli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı sinein önemli bir köprü anlayışlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan dobra durumlara gelmesi sinein zirai ihracat noktasında Üçmebdeak Kültür olarak bütün çkırmızıışanlarımızın katkısıyla alay malay
Üçmebdeak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve de daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir