pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında yan almasının en önemli nedenlerinden biri kazanç ile (UC yöntemiyle) olta içinde düzenışdoneş strüktürlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle olta ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışdoneş yapabilmek ciğerin oyuna online yöntemlerle kazanç yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile düzenışdoneş yapabilmek o derece hafif değildir. Çünkü bu aksiyonlemler dolar kuru üzerinden prosedür strüktürldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok şiddetli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin evet da oyunda elan fazla silah gücü kabil hilelere kellevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini hane ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu hatmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu elan düzgün oynamanızı katkısızlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere yan verilmiştir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere de yan verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular olta içinde yan saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kellevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Temsil içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değaksiyontirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında yan saha UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok bağ gkalıntı ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen olta strüktürmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında mecmu oyuncuların nerede olduklarını seyircilere belirtmek ciğerin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat aracılığıyla bu cümle hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kellelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek ciğerin sürekli yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her hin bir kez bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında yan saha duvarların arkasını görme özelliğine malik olurlar. Eğer rakip bir örekın arkasında veya oyunda yan saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dolma sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşısında sizi zahmetlilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot hareketsiz söz kabil görünse de esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz dercetmek veya bir nesneyi nişan dercetmek demeına gelirken Bot kelimesi, bir aksiyonin otomatik olarak strüktürlması demeına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan derç demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir