Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceleri koca iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical kucakin üretilen elan süssüz modelleri bile mevcuttur. Meyan Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının aşağıya kaymasını çelmek kucakin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde elkızı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu aptalfedildi. Ve bu beyırdan sonrasında hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya temellandı. Hatta unutulmaya yüzey tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri boş ilave ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi takviye katkısızlanırdı. Bir sair Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkucakek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine yakınlarında fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yanında gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler cemiyet raksında çiftlere haremlik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan biryoğun koca dergisinde elkızı vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile bucak almaya temelladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yanında kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi eskiden bile evetğu kabil beyazdır. Siyah ve pembe kabil renkleri bile onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil evetğu denli nüktedan olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişhayır keyifsiz etmemesi gerekir. Moda dalü çıktı jartiyeri bir şerha olarak satmanın yanında biryoğun ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biryoğun üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen grupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak anbean liberalleşmeye yakınlarında giden seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla dayalı olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve konuya aleniyet iletmek kucakin aşağıdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içre özellikleri açısından değişiklik gösterse bile temel temellıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtalamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları bir başına yahut bir partnerle her evetşfecir kişioğlu aracılığıyla çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına gereğince seks oyuncakları yarım, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına gereğince ihtiyaç, hayata nitelik vermek kucakin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu yahut mağazada biliş birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop verişlerinde kapalı evetğu kucakin satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten tat vadi tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla hayatta olmak temelı seks oyuncağı verişlerinde hüsranla gerilanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak kısaltmak, nöbetlevselliği karşı bili edinmeden satın kısaltmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok safi yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek kucakin makro çaba tüketme etmelidirler. Antrparantez; çıktı gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, hatlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları kucakin seks shoplardan aldatmaışbilgiş elan basitçe ve rahat olmaya temelladı.

Evveli seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks hayatında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, konuşulması utanç duygusunu artırdığı kucakin ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin yanlışlığına inanç getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar afiyet sorunu olarak onaylama edilir, insanlar cinsellik ve sekste müsavi haklara sahiptir. öbür taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel gönenç düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Kadınlar, sex shop verişlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, hayatına etkililık vermek, elan hayır bir orgazm hayatta olmak yahut seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir vücut sergilemek kucakin sex shoplardan aldatmaışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş zirı bireylerin sex shoplardan verişi memnu olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı yapılmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sıyanet etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında makro gelişmeler ve eşeysel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum yakınlarında olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri bir şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut elan önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yanında size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, nöbetleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tat haritasını çıkarmakta az çok keskin ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları isteyerek ve ona gereğince tutum ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan sık seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu nöbetin en basitçe yolu. Antrparantez seks sırasında konuşmak çok önemli. Sakın bildirişim kurmaktan ve konuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en mualla seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne denli keyifsiz edici bulunduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis yüzeyüğünün penisinizi sıkarken tıntınkısaltmak kucakin kucakinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yapmış olursanız yapın seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek mahzur teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları elan hayır seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak hayır bir seksin sonu takatlü bir orgazm ile gerilanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu hatyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir