Kurma.Website

İnsanların yaneşeliıkları özel anılarını, uzmanlık alanlarıyla karşıtlarına çısoy kabiliyetlerini paylaşmalarını, ihtiyaç bulunduğunu düşündükleri bir alanda yahut direkt olarak ferdî isteklerini tatmin eylemek dâhilin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu mevzu hakkında henüz detaylı bir şekilde marifet almak içim blog nedir adlı hatmı okuyabilirsiniz.

# Başlamadan önce zaman kaybetmemeniz hesabına blog heveslimadan önce adlı hatmı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı henüz onu bile bilmiyorum” diyenler dâhilin de blog ad önerileri yahut domain önerileri hatm tam size bakarak.

Günümüzde blog konuları; kişilerin uzmanlık alanları, inceleme yetenekleri üzere belli bir yalnızçta hatlabileceği üzere; her sektörden yahut her fikirden azıcık toparlayarak da website oluşturmak mümkündür.

Yani bir tarih uygulayım bilimi konusunda marifet sunulurken; öteki tarih, siyasetle ilgili paylaşımları blog derunğinize mütenasip bir şekilde yapabilirsiniz. Bir tarih gitar çalma konusunda videoteyp ve ışıkğraflı yayınlar yaparken; bir ahir tarih sıkıntısızıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Veya blogunuzu hevesliarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Kadar Devranımı Kızılır?
Website yarmak 2022 tarihinden itibaren imdi çok kolaylaştı. Sadece 25 dakikada sıfır marifet ile sizinde blogacmak.com üzere bir siteniz kabil. Bu mevzuda henüz detaylı bir şekilde marifet almak dâhilin nite blog açılır hatmı okumanızı öneririm.

blog yarmak zaman almaz
Döneminızı takanak sessiz şey domain adınızı ve tasarımınızı seçmek olacaktır. Eğer kafanızda doğrusu bir domain (alan adı) var ise o zaman gülmeyen anlamda işleminiz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi heveslimaktan öte blogun dâhiline okuyucunun sevilmiş olduğu hatları cızıktırmak, bu hatlara özgün videoteyp ve resimler dokunmak henüz uzun zaman alacaktır. Gerçi sadece 10-15 dakikada makale hatp yayınlayanlar da var. Yani bu süreyi ayarlamakta size kalmış esasta.

Ne Kadara Dünyalık Evet?
Bu işleme kellelamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi yarmak dâhilin çok mangiz harcayacak mıyım?” dır.

blog yarmak kaç mangiz
Cevap “Hayır” Web sitesi yarmak dâhilin kategorik öyle faziletli miktarlarda mangiz harcamanıza lüzum yok. Siteyi kendiniz hevesliacağınız dâhilin tasarım ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den dunya mimarilmayan bu hizmetin esasta maliyeti 1 senevi $20-25.

Sadece domain ve hosting dâhilin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 üzere bir miktar tutacak. Yani mahiye sadece $1-2 ödeyerek sitenizi heveslimış olacaksınız. Bunun dâhilin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bize senevi 20-25 Dolar üzere bir rakama doğacak. Kesinlikle mı? Burdan devam…

Blog Aç Lakin Sebep?
Aslında bunun bir çok nedeni kabil, fakat en popülerleri:

Evden mangiz ihraz dâhilin şehir yarmak : Türkiye’de bir çok blogger genel ağ üzerinden blog yazarak mangiz yenmek dâhilin web sitelerini kullanıyor. Sadece part-time bir iş olarak değil, kimiları bu hikâyeı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten mangiz ihraz konusunda en yerinde yöntemlerden biri şehir tesis etmek ve şehir heveslimaktır.
1 kere öğren 1000 kere yap : Bir su blog nite açılır öğrendikten sonra arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki rastgele bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu işlemi kendiniz dâhilin bir mangiz ihraz yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini söylem eylemek dâhilin : Sadece blog cızıktırmak, kendi duygularını kellekaları ile kırışmak dâhilin blog heveslianlarda var. Ayrıca bu kişiler bazı öyle pop oluyorlar ki on binlerce eş tarafından siteleri kovuşturulma ediliyor.
Varolan işleminizi geliştirmek dâhilin : Blogları ferdî ve kurumsal olarak ikiye ayırabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok az maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları dâhilerikler ile çok henüz lüks kitleye ulaşırlar.
Blogger sürdürmek dâhilin. “Blogger” şu demek oluyor ki blog sahibi kimse kelimesi son günlerde toplumsal iletişim ortamı ara buluculığı ile yayıldığından çok pop bir fehva oldu. Bu kişiler bazı hayatlarını bazı ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip skorda bir fanatik kitlesine iye olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu işlemlerden faziletli reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar ehliyetli gelmediyse şehir tesis etmek dâhilin 10 niçin hatma da bir faln derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir