Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi sinein bir adet değil çabucak aşkın hekimin tasdikı gerekir ve esenlik oturmuş raporuna lüzumlu duyulur. Hamilelik boyunca takibi meydana getirilen bebeğin sakatlık evet da sadır ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kabil durumlarda terapotik kazıma (sağaltma amaçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşim durumu gözlenir. Kazıma medarımaişetlemi sırasında Genel duyum yitimi evet da Yerel duyum yitimi uygulanır. Kişi Genel anesteziye allıkınacak ise iş öncesi 4 vakit denli oral çekicilikı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kazımaı ise evet da önceden binalmış sezaryen ile doğumu var ise Genel duyum yitimi ile kazıma binalır. Tenha kişinin geçmişte yaptırmış olduğu kürtajları var ise evet da olağan veladet eylemi gerçekleştirilmiş ise Yerel duyum yitimi binalabilir. Yerel duyum yitimi Duyum yitimi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel devalar ile uyuşturulur. Genel duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) yolculuk ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı aracılığıyla binalır. İşlem öncesinde Jinekolojik Yoklama ve rahim (uterus) binası değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 an denli sürer. Yerel duyum yitimi ile 15 an denli, Genel duyum yitimi ile 30 an denli sonra koca aile havaına gönderilebilir. Analjezik (ağrı kesici), antibiyotik, Kanamayı azaltmak amaçlı Hekim aracılığıyla devalar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonra koca Denetçi amaçlı yeniden gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son adet zamanı bakımından yasal olduğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma yasal tahliye evet da kazıma denilmektedir. Yasalar ile ilişkin bu iş sadece eksik etek veladet uzmanlarının yetkisi şeşndadır. İşlem hekim ve pestil arasında hafi kalmaktadır. Gebede önemlice bir hastalık bulunan ise ve hamile kalma durumu koca sinein risk oluşturuyor ise evet da gebelik boyunca zararlı olan bir kendisinin kullanmakta zorunlu kılındığı devalar var ise kişiye terapotik kazıma (sağaltma amaçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir